Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > VIII. ročník Regionálních her Speciální olympiády v Brně – 7. 5. 2024

VIII. ročník Regionálních her Speciální olympiády v Brně – 7. 5. 2024Datum konání:
7.5.2024

 

Dne 7. května 2024 se naši sportovci zúčastnili VIII. ročníku Regionálních her Speciální olympiády v Brně. Jelikož je čekala dlouhá cesta do Brna, bylo nutné do tohoto druhého největšího města ČR vyjet už o den dříve a ubytovat se na zdejším hotelu. Toto rozhodnutí se ukázalo jako klíčové, jelikož tímto naši sportovci pošetřili své síly, měli kvalitní spánek a mohli tak o den později podat své nejlepší výkony, za které získali několik medailí. Soutěžilo se v několika kategoriích, do kterých byli také rozděleni naši soutěžící.

Petr Čvančara získal v běhu na 100 m a ve skoku dalekém dvě zlaté medaile. Lukáš Jirásek vybojoval v běhu na 50 m a v hodu mini oštěpem taktéž dvě prvenství. Lukáš Koželuh se umístil v běhu na 50 m na třetím místě a v hodu mini oštěpem na druhém místě. Aleš Kubát získal stříbro v běhu na 400 m a zlato v hodu mini oštěpem. Jakub Kubát si v běhu na 100 m doběhl pro prvenství a v hodu mini oštěpem se umístil na 3. místě. Luděk Vogl získal bronzovou medaili v běhu na 100 m a stříbrnou medaili ve skoku do dálky.

Je tedy zřejmé, že letos to byly opravdu medailové žně a naši uživatelé předvedli fantastické výkony, za které jsme na ně velice pyšní a děkujeme jim za hrdou reprezentaci Denního stacionáře Česká Lípa a našeho sportovního klubu SK Naděje Česká Lípa.