Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Sportovec Českolipska 2023 – 21. 2. 2024

Sportovec Českolipska 2023 – 21. 2. 2024Datum konání:
21.2.2024

 

Ve středu 21. února 2024 se v Jiráskově divadle v České Lípě uskutečnilo vyhodnocení nejlepších sportovců za rok 2023 v rámci tradiční ankety „Sportovec Českolipska“. Vyhlášení se zúčastnil i náš sportovní klub SK NADĚJE Česká Lípa, který působí pod organizací Denní a pobytové sociální služby, p. o. – Denní stacionář Česká Lípa, a jenž byl nominován v kategorii „Handicap“. Je nám velkou ctí se s Vámi podělit o naší radost, neboť náš tým získal ocenění Sportovec Českolipska pro rok 2023 právě v kategorii „Handicap“. Slavnostního galavečera se zúčastnili naši hrdí sportovci: pan Lukáš Koželuh, pan Petr Čvančara, pan Luděk Vogl, pan Aleš Kubát a pan Jakub Kubát. Sportovce doprovázela trenérka sportovního klubu paní Martina Suchánková a vedoucí Denního stacionáře paní Mgr. et Bc. Eliška Šťastná Kysilková, DiS. Ocenění za sportovní klub převzala ředitelka organizace Ing. Šárka Kopáčková.

 

Ocenění si sportovní oddíl odnáší za své mimořádné sportovní úspěchy v roce 2023. V rámci Turnaje ve stolním tenise v Litoměřicích získali zástupci klubu zlatou, stříbrnou i bronzovou medaili. Z X. otevřeného Mistrovství České republiky v horské cyklistice si přivezli zlatou, stříbrnou a dvě bronzové medaile. Na XXVII. ročníku Národního turnaje ČHSO v přehazované vybojovali jako tým v těžké konkurenci 3. místo a bronzovou medaili. V rámci 25. Otevřeného MČR v cyklistice a 4. Otevřeného MČR ve veslování na trenažéru vybojovali jednotlivci z klubu dvě stříbrné medaile a jednu bronzovou. A nesmíme zapomenout ani na Florbal cup v Lovosicích, který náš klub zcela ovládl a zaslouženě získal zlaté medaile.

 

Na závěr bychom chtěli také poděkovat městu Česká Lípa a organizaci Sport Česká Lípa, kteří nám vyjadřují pravidelnou podporu na úseku sportovních aktivit a sportovní přípravy. A ze srdce blahopřejeme a děkujeme za hrdou reprezentaci všem sportovcům ze sportovního klubu SK Naděje Česká Lípa.